Get Adobe Flash player

Kredyty i pożyczki

W czasach, kiedy tempo życia rośnie z roku na rok, a sytuacja gospodarcza - nawet pomimo kryzysu - jest na tyle stabilna, że koszt pieniądza jest względnie przewidywalny, większość inwestycji i zakupów jest finansowana kredytami bankowymi.

Decydując się na skorzystanie z oferty Banku stajemy przed niełatwym wyborem – na jaki Bank powinniśmy się zdecydować, w jaki sposób porównać oferty, jaki kredyt wybrać, co będzie dla nas najkorzystniejsze, która z ofert najlepiej spełni nasze oczekiwania, jakie wybrać kredyty?

Właśnie z tego powodu powstała nasza firma – aby wesprzeć Państwa w podejmowaniu najbardziej racjonalnych decyzji finansowych i pomóc przejść przez proces, jakim są kredyty. W Poznaniu działa wiele instytucji oraz doradców finansowych, ale nasza firma może poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży.

Ze względu na cel, na jaki mają zostać przeznaczone pieniądze z kredytu wyróżnia się m.in. kredyty przeznaczone na cele mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty konsumpcyjne czy kredyty konsolidacyjne. Część kredytów jest zabezpieczona, a część nie. Należy również podkreślić różnicę pomiędzy kredytem a pożyczką. Wiele osób używa tych pojęć zamiennie, co nie jest poprawne.

Jeżeli:

chcieliby Państwo sfinansować zakup nieruchomości, posiadacie Państwo już nieruchomość, ale garaż nadal świeci pustkami i chcieliby Państwo nabyć samochód, ale chwilowo brakuje Państwu na to gotówki, gdy potrzebny jest zastrzyk dodatkowej gotówki na sfinansowanie innych swoich marzeń zapraszamy do nas w celu wyboru najkorzystniejszego kredytu. Posiadacie już Państwo kredyty i chcielibyście uporządkować swoje finanse i zoptymalizować budżety domowe - zapraszamy na spotkanie. Znajdziemy rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb, a nasi doradcy doradzą najkorzystniejsze kredyty w Poznaniu oraz będą koordynować proces udzielenie kredytów. Kredyty to też inwestycja.

Skontaktuj się z nami!

...