Get Adobe Flash player

Kredyt deweloperski

Jeśli planują Państwo inwestycję deweloperską, służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie pozyskania finansowania. Warunki udzielenia kredytu są w takim przypadku negocjowane z bankiem indywidualnie. Marże, prowizje, harmonogramy spłat, jak również sposób wypłaty kredytu deweloperskiego są elastyczne i dostosowane do specyfiki danej inwestycji. Jest możliwe uzyskanie finansowania do 100% wartości inwestycji.

Przykładowe możliwości finansowania obejmują:

- Kredyt operacyjny przeznaczony na bieżącą działalność gospodarczą,

- Kredyt inwestycyjny przeznaczony na finansowanie budowy nieruchomości mieszkalnych na sprzedaż,

- Kredyt inwestycyjny przeznaczony na finansowanie budowy nieruchomości biurowych na sprzedaż,

- Kredyt inwestycyjny przeznaczony na remont, rozbudowę lub zwiększenie wartości nieruchomości z przeznaczeniem na sprzedaż (remont kamienic itp.)

- Kredyt inwestycyjny przeznaczony na finansowanie budowy nieruchomości innych niż mieszkaniowe i biurowe z przeznaczeniem na sprzedaż,

- Kredyt przeznaczony na finansowanie budowy nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem, również z uwzględnieniem przyszłego dochodu z najmu,

- Kredyt obrotowy,

- Limit odnawialny.

Nie ma dla nas znaczenia wielkość Państwa inwestycji. Mamy ofertę zarówno dla osób fizycznych, które samodzielnie lub ze znajomymi stawiają pierwsze kroki w branży deweloperskiej, jak również dużych firm zamykających inwestycje składające się z kilkuset lokali. Wartość inwestycji, na które pozyskujemy finansowanie jest zróżnicowana i waha się od kilkuset tysięcy, do kilkudziesięciu milionów złotych.

W sprawie dokumentów potrzebnych do wnioskowania o kredyt prosimy o kontakt z naszym doradcą. Nasz zespół specjalistów poprowadzi Państwa przez proces kredytowy, opracujemy również niezbędne dokumenty, w tym biznes plan, pod kątem wymogów konkretnego banku.

Informujemy, że inwestycje deweloperskie obsługujemy na terenie całego kraju.

Jeżeli mają Państwo problem z uzyskaniem finansowania - prosimy o kontakt - pomożemy.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

...