Get Adobe Flash player

Finanse dla firm

Prowadzenie własnej firmy jest nie lada wyzwaniem. Początki bywają różne. Mówi się, że najwięcej firm bankrutuje w ciągu pierwszych 12 miesięcy, że jeśli przetrwasz rok, to prawdopodobieństwo utrzymania się na rynku wzrasta. Racjonalny przedsiębiorca dąży do wzrostu wartości swojej firmy. Wie, że w związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem powinien udoskonalać oferowane przez siebie usługi czy produkty, ponieważ konkurencja nie śpi. Wie także, że kredyt jest najtańszym źródłem pozyskania finansowania (TAŃSZYM NIŻ KAPITAŁ WŁASNY).  Mają Państwo pomysł na poszerzenie swojej działalności, potrzebują Państwo finansowania inwestycji, potrzebne jest nowe auto dla firmy, a może zwyczajnie chcieliby Państwo zwiększyć swoją płynność finansową poprzez otwarcie linii w koncie firmowym, lub pozyskać środki na bieżącą działalność - wszystko to jest możliwe. Zastanawiają się Państwo nad leasingiem na samochód, na maszyny albo nieruchomości, leasing finansowy czy operacyjny? Który wybrać?

Mamy dla Państwa w ofercie pełen wachlarz usług finansowych dla firm:

- pełną ofertę kredytów dla firm, od limitów w koncie, przez kredyty obrotowe, inwestycyjne, zabezpieczone i niezabezpieczone aż po kredyty deweloperskie,

- pełną ofertę leasingową - od urządzeń biurowych, poprzez pojazdy i maszyny aż po leasing nieruchomości,

- pełną ofertę ubezpieczeniową - ubezpieczymy właścicieli, pracowników, majątek firmy, a w razie potrzeby skroimy indywidualną ofertę na miarę.

Nasi doradcy mają szeroką wiedzę w zakresie rozwiązań finansowych dla firm - zarówno małych jak i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do kontaktu - nasz doradca dobierze spośród niezliczonej ilości ofert te, które najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom, a zarazem optymalne kosztowo i podatkowo. Przeprowadzi Państwa również przez wszystkie etapy procesu.

Planom inwestycyjnym warto przyjrzeć się z należytą starannością. Pomysł biznesowy, który na pozór wydaje się być nie wart zapisania na kartce, może okazać się inwestycją życia!

Skontaktuj się z nami!

...