Get Adobe Flash player

Oferta dla Ciebie

Kredyt hipoteczny – znajdziemy dla Ciebie najlepszą promocyjną ofertę na rynku, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Formalności załatwimy za Ciebie. Oszczędzisz czas i pieniądze, unikniesz kruczków i pułapek, uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania.

Kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy – formalności ograniczymy do minimum. Korzystając z uproszczonych procedur sam wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą ofertę.

Usługi doradcze – jeżeli masz problem natury bankowej lub związany z zakupem nieruchomości umów się z naszym doradcą. Banki znamy od podszewki, wiemy jak z nimi postępować. Wskażemy Ci dostępne rozwiązania, napiszemy stosowne pisma, przygotujemy projekt umowy, wyprostujemy błędy w księgach wieczystych. Poczuj się bezpiecznie i komfortowo na akcie notarialnym lub przy umowie kredytowej w asyście zawodowca z Daily Finance.

Budowa domu  – poprowadzimy budowę Twojej nieruchomości częściowo lub pod klucz. Zapewniamy nadzór inwestorski, materiały oraz wykonawstwo. Sprawdzone ekipy, korzystne ceny.

Oszczędzanie, inwestowanie – powiemy Ci w co zainwestować pieniądze, żeby zyskać. Dowiesz się jak czytać umowy, jak ocenić ryzyko. Umów się z naszym doradcą. Stworzymy Ci portwel od podstaw, albo zweryfikujemy Twój.

Ubezpieczenia – wszystkie ubezpieczenia niezbędne do kredytów załatwimy od ręki.

Skontaktuj się z nami!

...