Get Adobe Flash player

Daily Finance finansuje OZE

Energią odnawialną interesujemy się od lat. W tym czasie pomogliśmy sfinansować kilkanaście projektów z zakresu OZE (odnawialnych źródeł energii), m.in. produkcji energii skojarzonej (kogeneracji) opartej na biogazowniach, małych elektrowni wodnych oraz parków wiatrowych o mocach zainstalowanych w przedziale od kilkuset kW do kilkunastu MW. Nasi Współpracownicy uczestniczyli również od strony ekonomicznej w audytach gotowych projektów farm wiatrowych, które kupowali nasi Klienci - inwestorzy. W finansowaniu OZE nie ma dla nas tajemnic. Ponadto, inwestycje w odnawialne źródła energii przynoszą naszym Klientom regularne zyski, zapewniając godziwą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału.

 

Mając niezbędną wiedzę i doświadczenie, w chwili obecnej przygotowujemy dla Państwa unikalną ofertę inwestowania w ogniwa fotowoltaiczne. Dla niewtajemniczonych należy się wyjaśnienie - ogniwa fotowoltaiczne to nie to samo co kolektory słoneczne. Wprawdzie oba urządzenia wykorzystują energię słoneczną, a nawet są do siebie podobne, jednak istotnie różnią się co do zasady działania. W ogniwach - energia słoneczna jest przekształcana na prąd elektryczny, w kolektorach ta sama energia zamieniana jest na ciepło.

W Polsce energia słoneczna jest nadal niedoceniana, dlatego sądzimy, iż w najbliższych latach wzrośnie zainteresowanie jej potencjałem. Według Europejskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, ponad 65 % mocy zainstalowanych OZE w ubiegłym roku na naszym kontynencie to ogniwa fotowoltaiczne, których łączna moc wyniosła 21%.

Osoby zainteresowane fotowoltaiką zapraszamy do kontaktu.

Remigiusz Teda, 602193759, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Skontaktuj się z nami!

...